ul. Rudnickiego 3a lok 16 H Warszawa Bielany
ul Szaserów 102 Warszawa Praga

Zmiany w skórze wraz z wiekiem, czy da się im przeciwdziałać

odmładzający masaż twarzy

Fizjoterapia Estetyczna

– czynniki zewnętrzne, takie jak zanieczyszczenie środowiska, kurz, zmiany temperatury, promieniowanie ultrafioletowe. Powodują one wysuszanie cery a z czasem głębokie zmarszczki i pogrubienie warstw rogowych skóry.

– czynniki wewnętrzne, czyli to co fizjologicznie dzieje się w naszym organizmie wraz z upływem czasu. W naszej skórze dochodzi do zmniejszenia produkcji kolagenu, zahamowania produkcji elastyny a kwas hialuronowy traci zdolność wiązania wody. Efektem jest ścieńczenie warstwy żywej, czyli tej, która jest ukrwiona a pogrubienie warstwy rogowej. Dlatego skóra robi się cienka i wiotka.

Nasza twarz to nie tylko skóra, to też, mięśnie, ścięgna i powięź. Ładny wygląd twarzy to dobra kondycja wszystkich tkanek. Zadbajmy o nią! Bez botoksu, bez inwazyjnych zabiegów! Wspaniałe efekty zapewnia Ujędrniający masaż twarzy i szyi.

pasek

JAK DZIAŁA UJĘDRNIAJĄCY MASAŻ TWARZY I SZYI, KTÓRY WYKONUJEMY W GABINECIE EVITAL REHABILITACJA?

ujędrnia – pobudza głębokie warstwy skóry, ale też znajdujące się pod nimi mięśnie oraz powięź a czasem dociera nawet do okostnej. Odpowiednimi technikami działamy na te miejsca, likwidując w nich nierównomierne napięcia. Masaż twarzy, który wykonujemy stymuluje ponadto produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej gęsta i napięta.

działa przeciwzmarszczkowo – masaż twarzy i szyi to praca na tkankach głębokich, dlatego powoduje wygładzenie istniejących zmarszczek, zarówno tych drobnych jak i głębokich: nosowo-wargowych, poziomych na szyi, kurzych łapek, poziomych na czole, pionowych pomiędzy brwiami. Odpowiednimi chwytami uelastyczniamy wszystkie warstwy i rozluźniamy nadmiernie napięte mięśnie, likwidując nierówności i zwłóknienia a jednocześnie stymulując tkanki do regeneracji i przebudowy

odżywia skóręmasaż twarzy poprawia krążenie krwi i limfy, dzięki czemu  tkanki są dobrze odżywione a produkty przemiany materii oraz toksyny zostają usunięte. Skóra staje się młodzieńczo rozświetlona, ginie poranna opuchlizna i worki pod oczami.

modeluje – poprawia owal twarzy, dzięki czemu tkanki nie opadają bezwładnie z siłą grawitacji. Redukuje zwłóknienia, które są przyczyną zmarszczek i bruzd. Likwiduje przykurcze mięśni mimicznych twarzy.  Dzięki temu twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd i kształt!

zapewnia relaks i odprężenie – choć techniki wykonywania masażu twarzy i szyi są dość mocne to finalnie uzyskujemy efekt odprężenia. Nasze mięśnie mimiczne gromadzą bowiem dużo napięć i stresów, które odpuszczają pod wpływem masażu.

aspekt zdrowotny – masaż twarzy i szyi, który wykonujemy, może przynieść Ci ulgę w dolegliwościach takich jak: bóle głowy, bruksizm, bóle zatok, bóle karku. Zgłoś problemy fizjoterapeucie przed masażem aby mógł odpowiednio dostosować techniki do Twoich problemów zdrowotnych.

Ewa Włodarczyk

Masaż twarzy i szyi, który wykonujemy w naszym gabinecie to nieoceniony lifting i odmładzanie Twojej skóry! Zdecydowanie poprawia wygląd, dzięki czemu cudownie wpływa na nasze samopoczucie!

Zapraszamy!

tel: +48 515 446 411
email: kontakt@evitalrehabilitacja.pl
Rudnickiego 3a lok 16 H

Zapisz się przez formularz kontaktowy

Related Posts

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Call Now ButtonZadzwoń teraz
0
Would love your thoughts, please comment.x