ul. Rudnickiego 3a lok 16 H, 01-858 Warszawa
Odpowiedni fizjoterapeuci – najważniejsze ogniwo

Aby móc świadczyć najwyższej jakości usługi, elementem najważniejszym jest zespół terapeutów, którzy są skarbem dla danej firmy. My możemy takimi osobami się poszczycić. W naszym zespole pracują tylko najlepsi – ludzie pasji, tacy, którzy oferując dane usługi z zakresu fizjoterapii i pokrewnych jej działań, są w stanie być po prostu najlepszymi. Każdy fizjoterapeuta posiada stosowne wykształcenie, zdobyte przez lata doświadczenie i niezbędną wiedzę, by móc świadczyć określone usługi z tej właśnie dziedziny. Dobry fizjoterapeuta to ktoś, kto jest w stanie pomóc w wyleczeniu bólu, kto pomaga przywrócić pacjentowi sprawność i kto daje gwarancję, że jakość życia może być lepsza. W naszej klinice każdy z pacjentów jest w stanie to osiągnąć.

Fizjoterapeuci różnych dziedzin

W tym miejscu wachlarz świadczonych usług jest niezwykle szeroki i niebywale różnorodny, a wszystko to za sprawą osób, które zasiadają w naszych szeregach. Oferujemy :

  • fizjoterapię w bólu pleców czy stawów
  • fizjoterapię po urazach czy kontuzjach stawów
  • leczenie skoliozy w przypadku skrzywienia kręgosłupa i innych wad postawy u dzieci. W ramach naszych działań wykorzystywana jest metoda fits ciesząca się bardzo dużą popularnością, jeśli chodzi o skuteczność
  • masaż leczniczy gdy coś Cię boli, masz spięte mięśnie i potrzebujesz rozluźnienia
  • masaż limfatyczny w Warszawie Bielany – jako rehabilitację po mastektomii
  • Kompleksową Terapię Przeciwobrzękową – wykonujemy drenaż limfatyczny oraz bandażowanie wielowarstwowe. Po zakończeniu terapii dobieramy odzież kompresyjną.
  • zabiegi poprawiające wygląd – masaż kobido czy zabiegi antycellulitowe, m.in. falą uderzeniową.

Każdy z naszych fizjoterapeutów odpowiedzialny jest za określony zakres działań, dlatego też decydując się na naszą placówkę, każdy z Państwa z pewnością dostanie się w najlepsze ręce.

Wśród osób pracujących w naszej klinice mamy terapeutów z różnych dziedzin. Najlepsi fizjoterapeuci, dietetyk kliniczny czy też masażystka, to grupa osób działająca w ramach świadczonych przez nas usług. Oferujemy fizjoterapię w takich zakresach, jak : ortopedyczna, podologiczna, onkologiczna także przeciwobrzękowa i estetyczna. Usługą cenioną i bardzo pożądaną jest masaż limfatyczny jako rehabilitacja po mastektomii w Warszawie – forma pracy z pacjentką po nowotworze piersi i  leczeniu onkologicznym. Ponadto, działania naszych specjalistów sięgają również fizjoterapii estetycznej, sąd też otrzymać można u nas  masaż kobido czy zabiegi antycellulitowe falą uderzeniową lub masaż bańką chińską w Warszawie. Dostać się w odpowiednie ręce, to podstawa – dlatego też wybierając nas, każdy z Państwa z pewnością będzie zaopiekowany najlepiej, jak tylko to możliwe.

NASI TERAPEUCI
ewa włodarczyk evital
Ewa Włodarczyk
WŁAŚCICIELKA PLACÓWKI FIZJOTERAPEUTKA specjalizacje: ortopedyczna, podologiczna, przeciwobrzękowa, estetyczna
marcin słota evital
Marcin Słota
FIZJOTERAPEUTA specjalizacje: ortopedyczna, przeciwobrzękowa
małgorzata janusz evital
Małgorzata Janusz
FIZJOTERAPEUTKA specjalizacje: przeciwobrzękowa, rehabilitacja po leczeniu onkologicznym, estetyczna, ortopedyczna
ewa buczyńska evital
Ewa Buczyńska
FIZJOTERAPEUTKA specjalizacje: ortopedyczna, rehabilitacja dzieci
Martyn Włodarczyk Evital
Martyna Włodarczyk
MASAŻYSTKA
Call Now ButtonZadzwoń teraz