ul. Rudnickiego 3a lok 16 H Warszawa Bielany
ul Szaserów 102 Warszawa Praga
rodzaje TERAPII
67585a247bed834-kopia
TERAPIA OBRZĘKÓW
67585a247bed834-kopia
FIZJOTERAPIA ONKOLOGICZNA
67585a247bed834-kopia
DRENAŻ PO LIPOSUKCJI
67585a247bed834-kopia
TERAPIA
BLIZN
67585a247bed834-kopia
FIZJOTERAPIA ESTETYCZNA
67585a247bed834-kopia
FIZJOTERAPIA PO OPERACJI PLASTYCZNEJ
67585a247bed834-kopia
Masaż limfatyczny
67585a247bed834-kopia
MASAŻ
LECZNICZY
67585a247bed834-kopia
Masaż
Kobido
67585a247bed834-kopia
FIZJOTERAPIA STOMATOLOGICZNA
67585a247bed834-kopia
FIZJOTERAPIA DOROSŁYCH

Jesteśmy kliniką działającą w bardzo szerokim obszarze rehabilitacji. Pracujemy prężnie i wciąż rozwijamy zakres świadczonych przez nas usług. Każdy pacjent jest dla nas niezwykle ważny i do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie, starając się mu pomóc najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Oferujemy działania w zakresie różnych rodzajów fizjoterapii i w zależności od problemu z jakim się Państwo zmagają, takie też leczenie i pomoc możemy zaoferować.

Wachlarz oferowanych terapii

Jednym z kluczowych elementów oferowanych przez naszą kliniką jest fizjoterapia dorosłych i fizjoterapia dzieci. Działamy w tym zakresie na bardzo wielu płaszczyznach. Najwyższej jakości fizjoterapii na Bielanach z wykorzystaniem nowoczesnych metod fizjoterapii i terapii manualnej to specjalność naszej kliniki. Oferujemy: fizjoterapię w bólach kręgosłupa,  masaż leczniczy, leczenie skoliozy, działania, które swoim zasięgiem obejmujemy to też: terapia przeciwobrzękowa i drenaż limfatyczny. Ponadto, oferowana jest u nas fizjoterapia onkologiczna, a więc rehabilitacja po mastektomii. Nie obca jest nam również fizjoterapia estetyczna. Specjalizujemy się w masażu kobido i zabiegach anyucellulitowych, które to cenione są przede wszystkim przez kobiety. Bez skalpela i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, wykorzystujemy naturalne zabiegi, by móc poprawić wygląd pań, ale i ogólne ich nastawienie do kwestii kobiecości oraz świadomości swojego piękna. Każdy masaż wykonywany jest adekwatnie do problemu z jakim zmaga się pacjent, z indywidualnym do niego podejściem, próbą znalezienia przyczyny bólu i jego rozwiązaniem. Ponadto, wśród rodzajów terapii, bardzo popularną jest także dietetyka kliniczna pod czujnym okiem doświadczonego dietetyka. A oprócz usług, wśród produktów przez nas oferowanych, polecamy także wkładki ortopedyczne i medyczną odzież kompresyjną. 

Współpraca z najlepszymi

Jesteśmy w stanie dać Państwu gwarancję zadowolenia i pewności, iż spod naszych skrzydeł wyjdzie się w pełni zadowolonym. Dokładamy wszelkich starań, by wybór określonej przez Państwa usługi, wykonany był na najwyższym poziomie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami, wymaganiami i potrzebami. Oferowana przez nas fizjoterapia na Bielanach oraz rehabilitacja po różnego rodzaju urazach czy kontuzjach, a do tego fizjoterapia estetyczna, to jakość dająca Państwu to, co w całym procesie leczenia czy też troski o wygląd stanowi element nadrzędny.

Wierzymy głęboko w to, iż nasza klinika będzie takim miejscem, w którym każdy z Państwa otrzyma odpowiednią pomoc i wsparcie. Mamy nadzieję, iż opieka naszych specjalistów pozwoli Państwu poczuć się lepiej, rozwiązując problemy związane z aparatem ruchu, z ograniczeniami po operacjach czy kontuzjach, z wyglądem. Jeśli więc bardzo dobry wybór, to na pewno Evital Rehabilitacja jest w pełni do Państwa usług.

Call Now ButtonZadzwoń teraz