ul. Rudnickiego 3a lok 16 H, 01-858 Warszawa

evital rehabilitacja - GABInet fizjoterapii warszawa bielany

Gabinet Evital Rehabilitacja działa w Warszawie na Bielanach. Staramy się pomóc naszym pacjentom w różnych dolegliwościach wykorzystując naszą wiedzę, którą nieustannie rozszerzamy. Dlatego uczestniczymy w wielu szkoleniach i kursach gdzie uczymy się nowych technik pracy z ciałem a także w konferencjach gdzie dowiadujemy się o najnowszych doniesieniach i badaniach.

Ponadto prowadzimy działalność edukacyjną dla pacjentów. Są to nasze „perełki”, którym poświęcamy najwięcej uwagi i które nieustannie rozwijamy. To fizjoterapia dla kobiet po raku piersi oraz terapia przeciwobrzękowa. Współpracujemy z wieloma fundacjami onkologicznymi, z którymi prowadzimy warsztaty i webinary dla pacjentek aby mogły one zdobyć wiele informacji i wskazówek dotyczących swoich schorzeń i dolegliwości.

Kompleksowa Terapia Przeciwobrzękowa oraz fizjoterapia onkologiczna to główne nurty naszych działań. Podchodzimy kompleksowo do terapii obrzęków limfatycznych wykonując terapię redukcyjną obrzęku, pomiar do wyrobów uciskowych a następnie terapię podtrzymującą co pozwoli na utrzymanie efektów.

Szczególny rodzaj terapii prowadzimy dla kobiet po raku piersi. Bardzo ważne jest odpowiednie postępowanie po operacji piersi aby minimalizować przykre następstwa operacji – obrzęk pooperacyjny, ból, sznury pachowe, ograniczenia ruchomości w stawie ramiennym. Przygotowujemy pacjentki do radioterapii aby mogły ją rozpocząć w jak najlepszej formie. Po zakończeniu radioterapii dzięki odpowiedniej terapii redukujemy skutki przebytego napromieniania.

Prowadzimy również rehabilitację kobiet po liposukcji oraz po innych zabiegach z medycyny estetycznej. Ważnym elementem tych terapii jest drenaż limfatyczny oraz terapia blizn. Właściwe postępowanie to szybsza regeneracja tkanek oraz lepszy efekt estetyczny.

Terapia blizn to częsty rodzaj fizjoterapii wykonywanej u nas z racji wielu pacjentów po rozmaitych operacjach – zarówno estetycznych jak i kobiet po operacjach onkologicznych. Do tej pracy przede wszystkim wykorzystujemy znajomość technik metody ScarWork, która jest całkowicie bezbolesna, przez to komfortowa dla pacjenta. Właściwe postępowanie z bliznami pozwala na lepsze ich gojenie, elastyczność oraz poprawia estetykę blizn.

Prowadzimy również fizjoterapię w bólach kręgosłupa, stawach kończyn, jak również po urazach, kontuzjach oraz operacjach ortopedycznych.

W naszej ofercie znajduje się też masaż ciała – klasyczny, leczniczy, masaż twarzy Kobido jak również zabiegi na ciało o charakterze antycellulitowym – zabiegi falą uderzeniową oraz maderoterapia.

ewa włodarczyk evital
Call Now ButtonZadzwoń teraz