ul. Rudnickiego 3a lok 16 H, 01-858 Warszawa

O nas - Evital Rehabilitacja dla każdego z Państwa

Odpowiednia, dostosowana do pacjenta fizjoterapia w Warszawie na Bielanach, połączona z troską o zdrowie, dobre samopoczucie, dbałością o ciało i wygląd w postaci różnego rodzaju zabiegów, to specjalność naszej firmy.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy w trosce o dobro osób, korzystających z naszych usług, oferują niezwykle szeroką ofertę usług, w pełni dostosowaną do potrzeb, oczekiwań i wymagań wszystkich klientów. Wachlarz ofertowy naszej firmy jest niezwykle bogaty i różnorodny. Oferujemy: fizjoterapię, masaż leczniczy w Warszawie na Bielanach, jak również masaż limfatyczny oraz drenaż limfatyczny jako formę terapii przeciwobrzękowej oraz onkologicznej. Ponadto wykonujemy masaż kobido w Warszawie, bardzo popularny ostatnio. Wykonując nasze usługi, leczymy zarówno objawy danych przypadłości, jak również przyczyny dolegliwości bólowych.

Dobry fizjoterapeuta w Warszawie na Bielanach to klucz do sukcesu dla każdego rodzaju terapii dla pacjentów. U nas pracują tylko najlepsi. Każdy z fizjoterapeutów zajmuje się określoną dziedziną, w której jest najlepszy i swój zakres pracy świadczy określonej grupie pacjentów. U jednych niezbędna jest fizjoterapia w bólach pleców lub fizjoterapia po kontuzji, u innych rehabilitacja po mastektomii a u dzieci leczenie skoliozy, gdzie wykorzystywana jest bardzo ceniona na rynku metoda fits, u jeszcze innych masaż kobido, który ma na celu poprawić stan skóry, spłycić zmarszczki, uzyskać młodszy i jeszcze piękniejszy wygląd.

ewa włodarczyk evital
Call Now ButtonZadzwoń teraz