ul. Rudnickiego 3a lok 16 H, 01-858 Warszawa

Masaż twarzy Kobido w Warszawie na Bielanach

masaz kobido

Każda z nas marzy o tym, aby być piękną, wiecznie młodą i atrakcyjną. Niestety, ale nasz zegar biologiczny daje o sobie znać przede wszystkim w postaci starzejącej się skóry. Zmarszczki, zmniejszona jędrność skóry, worki pod oczami, przebarwienia – procesu starzenia niestety nie można zatrzymać, ale możemy je znacząco opóźnić i sprawić, że będziemy zadbane a nasza skóra odwdzięczy się nam promiennym wyglądem.

Takim rozwiązaniem będzie masaż twarzy  kobido, czyli niechirurgiczny lifting twarzy. Taka technika masażu ma kilka etapów, polega na odpowiednim masowaniu skóry, opracowaniu wszystkich warstw tkanek na twarzy, szyi i dekolcie, tak, aby zapewnić odprężenie i relaks, odpowiedni przepływ energii, poprawę jakości skóry.

Ten japoński masaż to naturalny sposób na to, by bez pomocy medycyny estetycznej i bez chirurgów plastycznych, móc zatrzymać proces starzenia się skóry, uzyskując doskonały wygląd i jeszcze lepsze samopoczucie. Czy taka metoda jest faktycznie skuteczna? Czy cera po serii zabiegów masażu kobido wygląda lepiej? Czy poprzez taki masaż relaksacyjny można rozluźnić mięśnie, a dokładniej napięcie mięśni, pobudzić krążenie krwi i limfy, wygładzić zmarszczki a także zniwelować widoczne zmęczenie?

Według medycyny chińskiej, wśród różnych rodzajów masażu, to właśnie kobido daje efekty i wpływa na korzystny wygląd absolutnie każdego, kto serii takich zabiegów się podda. Z praktyki gabinetu wiemy, że masaż kobido przynosi zauważalne efekty.

pasek

Najpopularniejszy masaż twarzy kobido – zabieg poprzez dotyk i masowanie na starzejącą się skórę

Jeśli w grę wchodzi masaż kobido, ma on przede wszystkim wpłynąć na wygląd, a więc na kondycję skóry, na dotlenienie i odżywienie, na ujędrnienie jej, na poprawę konturu, a więc w dużym skrócie na odmłodzenie. Pracując na różnych warstwach skóry i tkanki podskórnej rozluźniamy mięśnie, które powodują zmarszczki a przez to uzyskujemy  efekt  przeciwzmarszczkowy, odmładzający. Wykonując taki masaż, niepotrzebne jest tutaj działanie skalpela czy innych zabiegów z pogranicza chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Masaż kobido poprawia krążenie krwi i limfy, usuwa toksyny, spłyca zmarszczki, podnosi owal twarzy, ujędrnia, przynosi równowagę w skórze i mięśniach, wpływa na najbardziej głębokie warstwy skóry, dzięki czemu swoim działaniem jest w stanie sprostać absolutnie każdemu.

KOBIDO – MASAŻ RELAKSACYJNY DLA KAŻDEGO I REDUKCJA STRESU A JEDNOCZEŚNIE ZMARSZCZEK

Oprócz tego, iż ta japońska technika wykazuje korzyści przede wszystkim dla samego wyglądu, to bez wątpienia istotne znaczenie ma to, iż kobido pozytywnie wpływa na całe funkcjonowanie organizmu. Poprzez odpowiednie masowanie, gwarantuje odpoczynek i relaks, działa odprężająco i wyciszająco. Taki masaż pozwala zredukować stres i zapewnia harmonię oraz równowagę dla organizmu. Każda wizyta zapewnia odpowiednie korzyści skórze twarzy, ale i samemu organizmowi, oczywiście jeśli taki masaż kobido prowadzony jest przez doświadczonego w tym zakresie terapeutę. Odnowa ciała i duszy w najlepszej formie – tylko poprzez kobido.

Osoba masowana odbiera masaż kobido jako relaks, ale masaż ten ma znaczenie w redukcji zmarszczek. Masaż kobido to japoński liftingujący masaż twarzy, ponieważ jest w nim dużo technik rozluźniających zmarszczki,  powodujących ujędrnienie skóry  twarzy, szyi i dekoltu.

kobido
masaz kobidlo warszawa
masaz kobidlo warszawa bielany

pasek

Masaż kobido w Warszawie – jak znaleźć najlepszego masażystę?

Kluczowe znaczenie ma profesjonalizm, który masażysta jest w stanie zagwarantować. Aby takie techniki masażu przyniosły bowiem zamierzony rezultat, aby pozwoliły złagodzić wszelkie pojawiąjące się niedoskonałości i w końcu, aby dały pełne zadowolenie, powinny być wykonywane przez najlepsze terapeutki, które  ukończyły odpowiednie kursy masażu kobido, a tacy właśnie świadczą swoje usługi w Evital Rehabilitacja w Warszawie Bielany. Każda sesja to redukcja oznak starzenia się skóry, lepsza kondycja, zwiększona produkcja kolagenu i zdecydowanie lepsze samopoczucie. Czy można chcieć czegoś więcej?

Zapraszamy do Evital Rehabilitacja.
Ewa Włodarczyk 😊

 

tel: +48 515 446 411
email: kontakt@evitalrehabilitacja.pl
Rudnickiego 3a lok 16 H

Zapisz się przez formularz kontaktowy

Call Now ButtonZadzwoń teraz