ul. Rudnickiego 3a lok 16 H, 01-858 Warszawa

MASAŻ TWARZY KOBIDO – ALTERNATYWA DLA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

masaż twarzy kobido

Żyjemy w czasach, w których troska o piękno osiągnęła naprawdę wysoki poziom. Dziś możliwości wyglądania młodo, bez względu na wiek, są naprawdę ogromne. Jedni korzystają więc z usług medycyny estetycznej, jeszcze inni decydują się na chirurgię plastyczną. Czy to jednak wszystko? Oczywiście, że nie. Alternatywą dla takich form zabiegów jest masaż twarzy Kobido, który w ostatnim czasie cieszy się niezwykle dużą popularnością i powodzeniem. Okazuje się bowiem, iż poprzez odpowiednie techniki masowania twarzy, można odjąć sobie lat, wygładzić zmarszczki, poprawić koloryt skóry. Najważniejsze jest jednak to, aby trafić w ręce prawdziwych specjalistów, takich, którzy o masażu Kobido wiedzą absolutnie wszystko.

pasek

Czym jest masaż Kobido i jak wygląda technika jego wykonywania?

Masaż Kobido jest popularną formą zabiegu, która przez wielu określana jest jako niechirurgiczny lifting twarzy. Ta forma masażu wywodzi się z tradycji japońskiej, w której to kluczowe znaczenie mają odpowiednie złożone ruchy wykonywane za pomocą rąk masażysty i odpowiednia ich intensywność, tak, aby móc wpłynąć na głębsze warstwy skóry, a nawet i samych mięśni. Sam masaż składa się z kilku etapów. W pierwszej części masażysta wykonuje powolne i delikatne ruchy, których to celem jest głęboki relaks, całkowite odprężenie i zniwelowanie napięcia mięśniowego. Następnie, w drugiej części tego masażu, wykonywane są intensywne, mocne ruchy, dzięki których stymulowana jest skóra, tak, aby móc zagwarantować jej wygładzenie i efekt liftingu. W trakcie wykonywania odpowiednich technik związanych z Kobido, wykonuje się więc masaż relaksujący, masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczny, lifting, jak również i akupresurę. Wśród opinii klientów, którzy z takiej formy masażu korzystają, efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Jeśli więc nie trzeba stawiać na medycynę estetyczną, a ponadto nie ma potrzeby ingerowania w nią chirurgicznie, to czyż nie warto na takie właśnie rozwiązanie postawić?

Korzyści wynikające z masażu twarzy Kobido

Korzyści wynikających z masażu Kobido jest bardzo dużo. Jedno jest pewne – wpływa on znacząco na wygląd skóry, ale również i na całe funkcjonowanie organizmu. Zalety wynikające z takiej formy masażu są ogromne. Po pierwsze, niweluje on napięcie mięśni twarzy, co ma ogromne znaczenie dla redukcji i zminimalizowania zmarszczek, pojawiających się na twarzy, szyi i na dekolcie. Te stają się płytsze, a skóra jest odpowiednio odżywiona, co znacząco wpływa na zahamowanie procesów jej starzenia. Istotne jest także to, że masaż Kobido stymuluje metabolizm komórkowy, dzięki któremu następuje szybsza regeneracja skóry. Zwiększa się produkcja kolagenu, jak również i elastyny, poprawia się krążenie krwi i limfy. Co istotne, warto zauważyć, iż masaż Kobido ma także duże znaczenie dla eliminacji bólów głowy czy też sztywności mięśni. Tylko taka jego forma, wpływa doskonale zarówno na sam wygląd, na pełnię zdrowia, jak również i doskonałego samopoczucia. Czy można chcieć czegoś więcej?

Wybór odpowiedniego profesjonalisty z zakresu masażu Kobido

Jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakich należy się skupić wybierając się na masaż twarzy Kobido, jest osoba, która go wykonuje. Niestety, ale dziś prowadzone są liczne szkolenia, gdzie tytuł masażysty z zakresu Kobido można otrzymać niezwykle łatwo. W salonach kosmetycznych prowadzone są takie formy zabiegów, jednak nie jest to prawdziwy masaż, ale jedynie część wprowadzonych w nim elementów Kobido. Najlepszym wyborem jest znalezienie takiej osoby, która jest fizjoterapeutą, zna doskonale anatomię ludzkiego ciała, posiada wiedzę i odpowiednie umiejętności, tak, aby wykonać cały zabieg w pełni profesjonalnie i odpowiednio, według praktykowanych w Japonii metod i technik.

Dzięki dobrze zrobionemu masażowi Kobido, już po kilku zabiegach można zobaczyć znaczące efekty i zmiany. Odjęcie sobie lat jest możliwe, jeśli tylko postawi się na doskonały masaż Kobido wykonany pod okiem prawdziwych w tym zakresie specjalistów.

Zapraszamy na masaż Kobido do naszego gabinetu! 😊

tel: +48 515 446 411
email: kontakt@evitalrehabilitacja.pl
Rudnickiego 3a lok 16 H

Zapisz się przez formularz kontaktowy

Call Now ButtonZadzwoń teraz