ul. Rudnickiego 3a lok 16 H Warszawa Bielany
ul Szaserów 102 Warszawa Praga

KOBIDO – PIĘKNY WYGLĄD I DOSKONAŁE SAMOPOCZUCIE

Masaż twarzy

Masaż twarzy jest w stanie zdziałać cuda, zarówno pod względem poprawy kondycji skóry, jak również pełnej relaksacji i odprężenia. Wśród tych dostępnych na rynku propozycji, z całą pewnością na uwagę zasługuje masaż Kobido, który to na przestrzeni ostatnich lat, cieszy się niezwykle dużą popularnością. Ten niechirurgiczny lifting twarzy, pozwala osobom, które się na niego decydują, zyskać zupełnie nowy wygląd, ale również i doskonałe samopoczucie, co razem wpływa na nasza samoakceptację i pokochanie swojego odbicia w lustrze. Masaż Kobido w Warszawie dzięki temu, że działa na głębokie struktury skóry, jest tak skuteczny w swoim działaniu i nie ma innego, który byłby w stanie zaoferować tak wiele drogocennych właściwości. Grunt, to trafić na profesjonalistów, którzy dołożą wszelkich starań, aby taki masaż twarzy wykonany został na najwyższym poziomie, tak, jak zawarte jest to w zasadach japońskiego Kobido. 

pasek

Jak wygląda profesjonalny masaż kobido?

Sam masaż Kobido choć wykonywany jest na powierzchni skóry i nie wnika się jego działaniem bezpośrednio do wnętrza, to jednak jest masażem niezwykle głębokim, który wykorzystując odpowiednie ruchy, pobudza skórę i produkuje składniki, jakie są niezbędne do uzyskania efektu liftingu. Masaż ze wschodniej Azji jest prawdziwym panaceum na wszelkie problemy ze skórą, z jej starzeniem się i pojawiającymi się na niej defektami. Ponadto odpręża, relaksuje i wpływa znacząco na funkcjonowanie całego organizmu.

W trakcie masażu Kobido wykorzystuje się zaawansowane i intensywne techniki masażu, zarówno w obrębie twarzy, jak również szyi i dekoltu. Istotną takiej formy masażu jest przede wszystkim znajomość odpowiednich ruchów. Metoda szybkiej pracy rękoma na tutaj zasadnicze znaczenie i to właśnie dzięki niej, można zadziałać na twarz niezwykle efektywnie. Czy taki masaż twarzy boli? Wszystko zależy od tego, jaką dana osoba ma granicę bólu. Dla jednych jest to działanie na granicy bólu, dla innych z kolei to prawdziwa przyjemność i totalny relaks.

pasek

Na co wpływa masaż kobido?

Nigdy jednorazowe działanie nie jest w stanie przynieść efektów, bowiem tylko i wyłącznie regularność daje możliwość osiągnięcia takich rezultatów, na jakich nam zależy. W przypadku masażu Kobido w Warszawie nie jest inaczej. Tutaj także kluczowe znaczenie mają regularnie prowadzone zabiegi, bowiem tylko w ten sposób można uzyskać efekt naturalnego odmłodzenia. Poprzez regularne zabiegi masażu kobido można przede wszystkim poprawić kontury twarzy, można zmniejszyć zmarszczki i bruzdy, zniwelować opadające policzki. Ponadto, Kobido znacząco wpływa również na opuchliznę i worki pod oczami. Ujędrnia skórę, a do tego redukuje stres i daje efekt zrelaksowania oraz odprężenia.

Lifting twarzy wykorzystywany w chirurgii estetycznej, powoduje ingerencję, która może nieść za sobą negatywne skutki. W przypadku Kobido nie ma mowy o jakichkolwiek skutkach ubocznych, bowiem masaż ten jest w pełni bezpieczny, a do tego niezwykle efektywny w swoim działaniu. Chcąc spłycić zmarszczki, uzyskać młodszy wygląd, otrzymać dla skóry najlepsze z możliwych odżywienie, jak najbardziej właśnie na taką formę masażu twarzy powinno się postawić.

pasek

Kobido – idealny pomysł na prezent

Poszukując idealnego prezentu dla bliskiej nam osoby, ciekawą propozycją może okazać się właśnie masaż Kobido. Ten stanowić może doskonały prezent na Dzień Matki czy na Dzień Babci, idealny pomysł pod choinkę dla żony, dla siostry czy koleżanki z pracy. I choć jest on skierowany dla wszystkich, to jednak najczęściej z takiej formy zabiegu korzystają właśnie kobiety. Nie ma tutaj żadnej granicy wieku. Można postawić na niego w kwiecie wieku, by zapobiec powstawaniu zmarszczek, ale również i może zastosować go kobieta dojrzała, aby odjąć lat i uzyskać bardziej świetlistą cerę. Zamiast więc klasycznych, standardowych prezentów, taki masaż kobido może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Nie ma wątpliwości, iż masaż Kobido to idealny sposób na to, by poczuć się cudownie w swojej skórze, bez konieczności sięgania po skalpel. Jedno rozwiązanie, a niesie za sobą szereg korzyści.

tel: +48 515 446 411
email: kontakt@evitalrehabilitacja.pl
Rudnickiego 3a lok 16 H

Zapisz się przez formularz kontaktowy

Call Now ButtonZadzwoń teraz