ul. Rudnickiego 3a lok 16 H, 01-858 Warszawa

Dietetyk Kliniczny

W naszym gabinecie fizjoterapeutycznym możesz skorzystać z usług dietetyka, w zakresie:

 • odchudzania
 • zmiany nawyków żywieniowych
 • doboru diety w jednostkach chorobowych
 • psychodietetyki
 • motywacji do zmiany stylu życia
 • zdrowych inspiracji kulinarnych
Fizjoterapeuta Warszawa

Wzrost liczby osób otyłych pokazuje, że problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała jest coraz większy.  Choć moda na bycie szczupłym jest coraz bardziej powszechna, nasza wiedza na temat zdrowego odżywiania się zwiększa, a dostęp do nowoczesnych poradni, literatury, czy programów kulinarnych jest coraz łatwiejszy, to paradoksalnie mamy coraz większy problem z utrzymaniem masy ciała.

Jak skutecznie zrzucić wagę?

Jeśli ktoś kilkukrotnie podejmował próbę zrzucenia wagi, a nie zakończyła się ona sukcesem, może to oznaczać, że nie zastosował jeszcze właściwego sposobu. Podejmowanie kolejnych prób to zwyczajny i konieczny krok do zwycięstwa i skutecznej zmiany, warto więc przejść przez tę zmianę pod okiem specjalisty.

Dieta w jednostkach chorobowych

Szybkie tempo życia, stres, jedzenie gotowych dań, stołowanie się na mieście, „na szybko” nie sprzyjają zdrowiu. W zależności od potrzeb dietetyk dopasuje dietę w chorobach: dieta w insulinooporności, dieta w Hashimoto, dieta w jelicie drażliwym, dieta w chorobach nowotworowych, w obrzęku lipidowym odpowiednią do Twojego stylu życia, uwzględniając schorzenia/dolegliwości , z którymi się zmagasz. Niezależnie od tego, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zmagasz się z chorobami dietozależnymi, chcesz mieć więcej siły i energii, czy po prostu cieszyć się lepszym samopoczuciem psychicznym i fizycznym, pomoc specjalisty w zakresie dietetyki jest wskazana.

Psychodietetyka

Zmiana stylu życia nie zawsze jest procesem łatwym i szybkim.  Do utraty zbędnych kilogramów nie wystarczą zalecenia dietetyczne i rozpisany plan żywieniowy.  Bardzo ważna jest motywacja, wsparcie i dobrze zaplanowany proces odchudzania. Nasz dietetyk łączy wiedzę dietetyczną z psychologiczną. Pomoże Ci odzyskać kontrolę nad żywieniem i dojść do wytyczonego celu.

konsultacja psychodietetyka

Z uwagi na obecną sytuację, oferujemy możliwość zakupu konsultacji dietetycznych w bardzo atrakcyjnej cenie.

Marta Kamińska dietetyk online

Marta Kawińska – dietetyk kliniczny, certyfikowany Coach,  trener zdrowia. Specjalizuje się w dietoterapii nadwagi i otyłości, a także dietcoachingu. Prowadzi liczne warsztaty odchudzania i zdrowego odżywiania. Gość audycji radiowych dotyczących zdrowego stylu życia oraz konsultant merytoryczny artykułów poświęconych zdrowemu odżywianiu.  Regularnie prowadzi warsztaty żywieniowe dla dzieci i młodzieży w szkołach państwowych i prywatnych. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza na specjalistycznych kursach, konferencjach i szkoleniach z zakresu żywienia, dietetyki oraz coachingu.

Bez Pośpiechu
Dogodna lokalizacja
szybka rejestracja wizyty

Pakiet Optymalny

Cena: 480zł

 • Plan żywieniowy
 • Dzienniczek żywieniowy
 • 4 spotkania (w odstępach 2 tygodniowych)
 • Analiza dotychczasowego profilu żywieniowego
 • Analiza stylu życia i dostosowanie do niego planu żywieniowego
 • Baza przepisów – zdrowe wersje
 • Wypracowanie sposobów motywacji do osiągnięcia wyznaczonego celu
 • Opracowanie indywidualnych technik, które pomogą w trudnych momentach
 • Regularne spotkania w celu mierzenia efektów

Pojedyncza wizyta 150 zł

Plan dietetyczny 100 zł

Szczegółowa dieta na 7 dni 120 zł

Chcesz się umówić na wizytę?

Zajrzyj do naszego gabinetu 🙂

Zapisz się na konsultacje z dietetykiem i skorzystaj z naszej pełnej oferty.

Evital Rehabilitacja

Adres: Ul. Rudnickiego 3a lok 16 H

Tel. +48 515 446 411

Call Now ButtonZadzwoń teraz