menu close menu

O mnie

Nazywam się Ewa Włodarczyk. Jestem założycielką firmy Evital Rehabilitacja. Ukończyłam Wydział Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując jako fizjoterapeuta w przychodniach w Warszawie ale też w Wielkiej Brytanii. W ostatnich latach pracuję z pacjentami prywatnymi.

Największą grupę moich pacjentów stanowią osoby ze schorzeniami kręgosłupa, ze stanami bólowymi wynikającymi często ze stresu i siedzącego trybu życia. Zapewniam im rehabilitację, masaż i odpowiednio dobrane ćwiczenia.

Kolejnym działem mojej pracy to rehabilitacja podologiczna. Obserwuje się coraz więcej wad stóp, prowadzących do deformacji, stanów zapalnych oraz bólu. Prowadzę rehabilitację takich stóp, doprowadzając do zmniejszenia dolegliwości bólowych oraz poprawy ich wyglądu. W wielu przypadkach oprócz ćwiczeń konieczne jest zaopatrzenie we wkładkę ortopedyczną. Swoim pacjentom oferuję wkładki ICB MEDICAL. Są to wkładki indywidualnie domodelowywane do stopy pacjenta, dzięki termoplastycznemu materiałowi, z którego są wykonane.

Partnerzy